Supernova CMS Hakkında

Supernova CMS gelişmiş bir içerik yönetim sistemidir. Supernova CMS ile web sitesinizi tümüyle yönetebilir, basit  ve kullanıcı dostu arayüzü ile dakikalar içerisinde mevcut sitenize yeni sayfa, resim vb. içeriği ekleyebilirsiniz. Yeni Türk Ticaret Kanuna uygun sitenizi dakikalar içerisinde hayata geçirip hizmete sunabilirsiniz.

 

Supernova CMS için Seçilmiş Ekran Görüntüleri

 

Supernova CMS Kimler İçin Uygundur?

1.Supernova CMS şahışlar ve her büyüklükte kurum/kuruluş için uygunudur. 

2.Sitenizi en zahmetsiz şekilde güncellemek istiyorsanız Supernova CMS size göredir. 

 

Neden Supernova CMS?

1.Supernova CMS müşterileri, ilk önce binlerce profesyonel web tasarım teması içinden diledikleri temayı seçerler. Seçtikleri statik web sitesi (tema) daha sonra Supernova ekibi tarafından Supernova CMS üzerine giydirilir ve müşteriye sitelerini yönetmeleri için gerekli eğitimler verilir. Daha sonra müşteri Supernova'dan bağımsız ve Supernova'ya bir daha hiç ihtiyaç duymadan siteleri üzerinde tam yetkili olarak istedikleri her değişikliği yaparlar. 

2.Supernova CMS'de sınırısız tema seçeneği vardır. Kendi temanızı kendiniz yaratıp CMS'e entegre edebilirsiniz.

3.En son web yazılım teknolojileri ile geliştirilmiştir.

4.Supernova CMS açık kaynak kodlu değildir. Supernova'nın malıdır ve sürekli geliştirilmektedir. Ürünü satın alan müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanmasının garantisi vardır.

5. Kullanıcının ihtiyaçlarına göre compile 'derleme' edilir. Kullanıcı spesifik derlendiği için diğer açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemlerine göre kat ve kat hızlıdır. 

6. Sunucu haberleşmesini gerektiren tüm işlemler, 'Ajax' 'asenkron javascript çağırımlar' ile yapılır. Sunucu ile haberleşmede json kullanılır. Buda istemci ve sunucu arasındaki trafiği minimum seviyede tutar. Bu sebepten performans üstün seviyededir. 

7.Açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemleri gibi sayfalara birçok overhead'ler eklemez. Onlara göre kat ve kat performanslıdır. 

8.Yazılımın çalışacağı sunucu Supernova CMS'in en performanslı şekilde çalışabilmesi için özel olarak optimize edilir. Bu yazılım sadece Supernova Bulut sunucularında çalışır.

9.Açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemleri gibi sitenizde küçük bir değişikliği yapmak için saatlerce uğraşmanıza, birçok menüye girip çıkmanıza gerek kalmaz. Supernova size özel derlendiği için sadece tek bir tıklamayla yeni bir sayfa oluşturabilir yada sitenizde herhangi bir değişikliği en kısa zamanda ve en az vakti harcayarak yapabilirsiniz. Supernova basitlik ve sadeliği temel alarak tasarlanmıştır.    

10.Supernova CMS'i satın alan müşteriler ücretsiz 2 saatlik eğitim alırlar. Bu eğitimi alan müşteriler kolaylıkla sitelerini diledikleri gibi şekillendirebilirler. 

11.Güvenlik konusunda rakiplerine göre çok daha öndedir.

12.Supernova CMS ile yapabileceklerinizin bir sınırı yoktur. Dilerseniz bir emlak sitesi yada bir blog istediğiniz tipte ve içerikte bir site yaratabilirsiniz. 

 

 Bazı Modüller 

1- Haber Bülteni Modülü: Bu modül sayesinde sitenizin istediğiniz yerine haber modülü kaydı formu koyabilirsiniz.

2- Toplu mail özelliği sayesinde haber bülteninize kayıt olan tüm kullanıcılara toplu mail atabileceksiniz.

3- Yorum Modülü: Sitenize ziyaretçiler yorum yazabilecekler. Bu yorumları içerik yönetim sisteminden dilediğiniz gibi filtreleyip, dilediğiniz gibi yayınlayabileceksiniz.

4- Anket Modülü: Yönetim panelinden sitenizi istediğiniz kadar anket ekleyebileceksiniz. Anketlerin şeklini, sorularını ve cevaplarını dilediğiniz gibi düzenleyebileceksiniz.

5- Resim Galerisi: Sitenize dilediğiniz resmi ve resim galerisini ekleyebileceksiniz.

6- Hava Durumu: Otomatik olarak hava durumu sitenizde günlük olarak güncellenerek gösterilecektir.

7- Döviz Kurları: Otomatik olarak TC Merkez Bankasının sisteminden alınıp günlük olarak güncellenerek sitenizde gösterilecektir.

8- Sayaç: Siteniz direkt google analytics ile entegre çalışacak ziyaretçilerin ayrıntılı raporlarını dilediğiniz gibi alabileceksiniz. Ayrıca sitenize sayaç ekleyebileceksiniz.

9- Haber Modülü: İstediğiniz haberleri ekleyip, çıkarabilecek düzenleyebileceksiniz. Ayrıca BRTK’nin rss servisi ile otomatik olarak günlük haberleri sitenizde hiçbir şey yapmadan gösterebileceksiniz.

10- Karosel: Sadece resim dosyalarını yükleyerek istediğiniz banner ve karoselleri yönetim panelinden yaratabilecek ve dilediğiniz sayfanın dilediğiniz yerine ekleyebileceksiniz.

 

Supernova CMS Temel Kullanım Klavuzu ve Diğer Kaynaklar

Supernova CMS Temel Kullanım Klavuzu

 

İlgileniyorsanız lütfen çekinmeyin, sizi arayalım

İstek Formu

Gönder