Supernova Anket Açıklamalı Seçilmiş Ekran Görüntüleri

 

Supernova Anket kimler için uygundur ve anketler ne işe yarar?

1. Gelişmiş anketler hazırlama ihtiyacı olan tüm kurum ve kuruluşlar için uygundur.

2. İnsanlara soru sorarak, çok sayıda konuda bilgi edinmek mümkündür. Hatta bazı durumlarda, sistematik gözlem ile ulaşılamayacak veriler, soru cevap süreci ile toplanabilir. 

3. Anket tekniği özellikle sosyoloji, psikoloji ve eğitim araştırmalarına büyük katkıda bulunmuştur. Anket ile çok sayıda birime (kişi, aile veya işletme), geniş kitlelere ulaşmak mümkündür.

4. Anket tekniği ile daha doğru bilgi alınabilmektedir. İyi planlanmış bir anket ile doğruluk payı yüksek ve faydalı veriler elde edilmektedir.

5. Anketin imzasız da doldurulabilmesinden dolayı; bunlarda, görüşmeye oranla, objektifliğin daha yüksek olduğu görülmektedir.  

6. Anketler, istenirse tam yapılanmış, standartlaşmış olabileceğinden cevaplarda standartlık ve karşılaştırılabilirlik niteliği vardır. Bu da anketin analizini ve anlamlandırarak yorumlanmasını kolaylaştırmış olacaktır.

 

 

Neden Supernova Anket ?

1. Supernova Anket en son web yazılım teknik ve teknolojileriyle geliştirilmiş olup sınıfında en iyi anket yazılımlarından biri sayılmaktadır.

2.Supernova Anket yazılımı istatislik ve planlama ile uğraşan birçok kamu kurumu tarafından sorunsuzca yıllardır kullanılmaktadır.

2. Supernova Anket ile hazırlayacağınız soru kağıdı kendi hayal gücünüz ile sınırlıdır. 

3. Superova Anket ile dilediğiniz kadar soru ve o sorulara dilediğiniz kadar cevap yaratabilirsiniz.

4. Supernova Anket ile soruların ve cevapların görsel şeklini dilediğiniz gibi değiştirebilir, istediğiniz CSS dosyalarını anketin görünümü için kullanabilirsiniz.

5. Anket soru formuna resim, link ekleyebilirsiniz.

6. Web tabanlı olduğundan dolayı anketörlerinizin doldurduğu anketleri dilediğiniz yerden inceleyebilirsiniz.

6. Sisteme tanımladığınız anketör ve kontrolörler kendi aralarında mesajlaşabilirler. 

 

İlgileniyorsanız lütfen çekinmeyin sizi arayalım.

İstek Formu

Gönder