Supernova CRM Açıklamalı Seçilmiş Ekran Görüntüleri

Supernova CRM İnşaat ve Emlak Firmaları İçin Özel Modül

 

Supernova CRM kimler için uygundur ?

1. Supernova CRM orta ve büyük ölçekli her türlü işletme için uygundur. 

2. Eğer hızla büyüyen bir firma iseniz ve yoğunluktan dolayı müşterinize geri dönüşleriniz yavaş ise ve firmanızda en az 5 personel çalıştırıyorsanız Supernova size uygundur. 

3. Supernova CRM akıllıdır. Müşterilerinizin doğum günlerinde, evlenme yıldönümlerinde, çocuklarının doğum gününde sizi 2 gün önceden uyarır ve istediğiniz vakitte ilgili müşterilere otomatik olarak SMS veya e-posta yoluyla kutlama mesajı atar.

4. Supernova CRM daha çok İnşaat ve Emlak şirketleri tarafından kullanıldığından bu 2 konu üzerinde daha fazla modüle sahiptir. Firmanızın yaptığı işe göre gerekli olan diğer modülleri SuperNova ekstra bir ücret almadan tamamlar. 

5. Supernova CRM ile geniş bir Emlak Bilgi Bankası yaratabilirsiniz ve bu yarattığınız bilgi bankasını Supernova CMS yardımı ile web sitenizde yayınlayabilirsiniz. 

 

 

Neden Supernova CRM ?

1. Supernova CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi ile ilgili tüm sorunlarınızı halleder. 

2. Supernova CRM durmadan ve sürekli geliştirilmektedir. Bu sebeple firmanızın ihtiyacı olan tüm özellikli fonksiyonları entegre edebiliriz.

3. Supernova CRM sıfırdan kendi tarafımızdan tasarlanmıştır. Supernova CRM yüzde yüz yerli bir üründür ve konusunda uzman yazılım mühendisleri tarafından geliştirilmiştir. Yıllardır Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde birçok orta ve büyük ölçekteki işletmelerde sorunsuzca kullanılmaktadır.

4. Supernova CRM yüzde yüz web tabanlıdır ve Supernova Bulut sunucularında çalışır. Supernova CRM'i kurmak ve işletmek için herhangi bir donanım maliyeti yoktur.

5. Web tabanlı olduğundan dolayı firmanızda olan tüm hareketleri dilediğiniz yerde ve zamanda izleyebilirsiniz.

6. Supernova CRM ile sınırsız sayıda müşteri, temas, görev ve olay girişi yapabilirsiniz. Kendi tanımladığınız olayların raprolarını alabilirsiniz. 

7. Tüm müşterilerinize toplu e-mail toplu SMS atabilirsiniz. 

8. Programda kullanıcı yetkilendirmesi yapabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse muhasecileriniz sadece muhasebe ile ilgili bölümlere erişebilir, yöneticiler ise raparlara erişebilir gibi. 

9. Supernova CRM rakiplerine nazaran çok daha uygun bir ücretlendirmeye sahiptir.

10.Supernova CRM'ye isterseniz (on-demand, SaaS) 'Software As a Service' şeklinde her ay küçük bir ücretlendirmeyle sahip olabilirsiniz. Yada aylık hiçbir ücret ödemeden yazılıma komple sahip olabilirsiniz.

cmsicon

İlgileniyorsanız lütfen çekinmeyin sizi arayalım.

İstek Formu

Gönder