Web Sitesi Gerekli mi ?

Günümüz koşullarında web sayfaları kurumların ve kişilerin dışa açılan en önemli kapılarından biri haline gelmiştir. Hitap ettiğiniz kitleyle doğrudan temas kurabileceğiniz ve kurumunuzun karlılığını arttırabileceğiniz en doğru, en ucuz ve en etkili yol web sayfasıdır. Ayrıca iyi tasarlanmış bir web sayfası aynı zamanda firmanızın dışarıdan görülen imajınıda artı yönde etkilemektedir.

SuperNova olarak biz, web sayfasının kurumlar için ne kadar can alıcı bir ihtiyaç olduğunun farkındalığıyla konuya son derece ciddi ve dikkatli yaklaşmaktayız. Konusunda uzman ekibimizle müşterilerimizin web konusunda tüm ihtiyaçlarını çok kısa sürede karşılamaktayız. 

 

Neden Supernova ?

Siteniz tamamen Supernova CMS üzerine giydirilecektir.

Böylelikte sitenizde bize ihtiyaç duymadan ve bağlı kalmadan istediğiniz düzenlemeyi yapabileceksiniz. Bu konuda daha fazla bilgiyi Supernova CMS bölümünden alabilirsiniz.

Tasarımı tamamen istekleriniz doğrultusunda şekillenecektir.

Supernova olarak müşteri talep ve ihtiyaçlarını belirledikten sonra ekiplerimiz bir ön çalışma içine girer bu çalışmanın sonucunda oluşan sayfa müşteriye sunulur eğer müşteri sayfada herhangi bir değişiklik isterse itiraz edilmeden müşterinin tüm istekleri yerine getirilir. 

Tüm istekleriniz anında yanıt bularak sayfada yer alacaktır.

Sayfa tasarım sırasında yada sayfa tamamlanıp yayınlandıktan sonra, müşteriden gelen herhangi bir değişiklik talebi hemen işleme konulup en geç 24 saat içinde sonuçlandırılır ve müşteriye konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılır. Fakat müşterilerimiz genelde bu konuda sorun yaşamazlar. Çünkü tüm değişiklikleri kendileri içerik yönetim sistemini kullanarak yapabilirler.


Dilerseniz tüm güncellemeleri sizin adınıza biz yaparız

Web sayfası tamamlanıp yayına konulduktan sonra sayfada yapılacak değişiklikleri sizin adınıza biz yapabiliriz. 


Web sayfanız dilerseniz tamamen animasyondan oluşan dinamik bir sayfa olabilir.

Web sayfası müşterinin talepleri doğrultusunda tamamen animasyondan oluşan bir tasarım olarak hazırlanabilir.

Sayfanız belirtilen sürede yayında.

Supernova , üzerinde anlaşmaya varılan web sayfasının bitim süresinde teslimini garanti etmektedir. Müşteri tarafından kaynaklı olmayan bir nedenden dolayı sayfanın bitim süreci uzadığı takdirde Supernova, sayfa tasarım ücretinin %50 'sini iade etmektedir.