Hakkımızda

Yazılım üretimi amacıyla kurulmuş olan Supernova Ticaret ve Yazılım katma değerini kendi ürettiği yazılımlarla sağlayan KKTC'nin bağımsız yazılım üreticisidir. 

Supernova Yazılım Türkiye ve KKTC'de faaliyet göstermekte olup, büyük ve orta ölçekli işletmelerden KOBİ'lere kadar her boyutta kuruluşun gereksinimini karşılamak amacıyla İçerik Yönetim Sistemleri (CMS), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), E-ticaret Platformları (Supernova CMS+) gibi yazılım ürünleri geliştirmenin yanısıra müşteri gereksinimlerine odaklı özel yazılım geliştirme hizmeti ile kendi üretimi olan genel ve özel amaçlı yazılım ürünlerinin pazarlama, satış ve satış sonrası eğitim, destek ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

 

Neden Supernova ?

1.Supernova nitelikli, deneyimli ve konusunda uzman yazılım mühendislerinden oluşan profesyonel bir ekiptir. Bu ekip teknolojiyi çok iyi bilir ve kullanır. Teknolojinin sağlamış olduğu verimliliği ve süratı firmanıza yansıtır.

2.Supernova web tabanlı yazılımların üretilmesi konusunda Kıbrıs'ta tartışmasız liderdir. Birçok kuruluşta, müşterilerinin kullanmakta oldukları Supernova tarafından üretilmiş yazılımlardan kesintisiz ve en yüksek verimi almalarına odaklanmış, geniş ürün yelpazesi olan, gelişmeleri izleyen değil yaratan kimliğiyle öne çıkan bir yazılım üreticisidir.

3.Supernova ilke edindiği "Müşteri Memnuniyeti" kavramı içinde, müşterilerinin sorunlarını en kısa sürede ve en akılcı yönden çözerek onların asıl işlerine kanalize olmasını sağlar. Bu sayede müşterilerin kayıpları en aza indirgenmektedir.

4.Supernova yazılım ihtiyaçlarınızı, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, verimli ve planlı bir biçimde karşılar.

5. Supernova yazılımları Supernova Bulut Sunucularında çalışmaktadır (host edilmektedir). Firmanızın yazılımları çalıştırmak için, ekstra sunucu, veri merkezi odası (Datacenter) yada bu sistemlerin bakımlarını ve devamlılığını sağlayacak Bilgi İşlem personeli istihdam etmelerine gerek yoktur. Supernova en ekonomik şekilde işlerinizin yürümesini ve kullandığınız yazılımların kesintisiz çalışmasını sağlar. 

6. Yenilikçi, dinamik, çözüm odaklı, fark yaratan, katma değerli ürün ve hizmetleriyle müşteri memnuniyetini ve kalite anlayışını önde tutan ve bu hizmetleri optimum maliyetlerle müşterilerine sunan bir ekiple çalışmak isterseniz Supernova tam size göredir.