Şarjjet Kıbrıs Hakkında

%100 YERLİ %100 GÜVENLİ %100 ÇÖZÜM. CAFE, RESTAURANT, ÇAYBAHÇESİ, BAR, KANTİN GİBİ İŞLETMELERDE TELEFON ŞARJ SORUNUNA KAZANÇLI VE KESİN ÇÖZÜM. 1 TL İLE ÇALIŞAN MASA ÜSTÜ TAŞINABİLİR ŞARJ İSTASYONU HİZMETİNİZDE.

 

Şarjjet

 

 

Neden Şarjjet?

1.Şarjjet; Madeni para ( 1 ? ) ile çalışan cep telefonu, tablet gibi cihazları şarj etmeye yarayan masa üstü taşınabilir çok uçlu şarj istasyonudur. 

2.Şarjjet; Madeni para ( 1 ? ) ile çalışan cep telefonu, tablet gibi cihazları şarj etmeye yarayan masa üstü taşınabilir çok uçlu şarj istasyonudur.

3. Şarjjet; küçük ve şık olması işletmenizde fark yaratır.

4. Şarjjet Ünitesi sadece 12x15x15 ölçülerinde 2 kg ağırlığındadır. (Yaklaşık peçetelik boyutları)

5. Şarjjet; Hızlı şarj değildir, telefon sağlığı düşünülerek tasarlanmıştır, tamamen güvenli şarj odaklı olarak çalışır.

6. Şarjjet’in tüm güvenlik ve akım koruma önlemleri alınmıştır. Şarjjet’e o kadar güveniyoruz ki, cihazınız şarj süresi boyunca garantimiz altında.

7. Şarjjet; Cafe, Restaurant, Çaybahçesi, Bar, Kantin gibi işletmelere göre tasarlanmıştır. Bunun dışındaki işletmelere hizmet verememekteyiz.

8. Şarjjet; Cafe, Restaurant, Çaybahçesi, Bar, Kantin gibi işletmelerin müşteri telefon şarj sorununaçözüm ortağı.

9. Şarjjet; Cafe, Restaurant, Çaybahçesi, Bar, Kantin gibi işletmelere bedelsiz olarak verilir, herhangi bir ücret talep edilmez.

10. Şarjjet; Cafe, Restaurant, Çaybahçesi, Bar, Kantin gibi işletmelerdeki müşteri telefon şarj giderleri firmamız tarafından finanse edilir, işletmenin kasasından müşteri telefon şarj gideri için tek kuruş çıkmadığı gibi işletme bu hizmetten kâr paylaşım usülü ile gelirde elde edecek.

11. Şarjjet ünitesinin şarjı bittiğinde sesli ve görsel olarak işletmeyi uyarır, kendine özel hazırlanmış küçük, şık ve pratik Standında kendini kablosuz şarj eder. Şarja takmak ve kablolar sorunlarıyla uğraşmanıza gerek yoktur. Şarjjet Standı aynı anda 3 Şarjjet Ünitesini şarj eder.

12. Şarjjet şarj standı masa üzerinde durabildiği gibi duvar ve ahşap yüzeylerede monte edilebilir.

13. Şarjjet Şarj Standı sadece 52x16x17 ölçülerinde 1.6 kg dır.

14. Şarjjet ünitesi; Şarj Standında yaklaşık  5 – 6 saatte şarj olur.

15. Tam dolu Şarjjet ünitesi günde 10 – 12 saat bir fiil hizmet verebilir.

16. Tam dolu Şarjjet ünitesi günde 35 – 40 kere şarj hizmeti verebilir.

17. Şarjjet Standı; Aylık elektirik masrafı 1 ampülün 1 günde yaktığı elektirik kadar harcar.

18. Şarjjet; Universal masa üstü şarj aleti, cihazı, istasyonudur.

 

 

şarjjet1